Reklama
aplikuj.pl

Czy krytyka The Lord of the Rings Gollum jest słuszna?

the lord of the rings golum

Pojawił się nowy zwiastun The Lord of the Rings Gollum, które już dawno temu miało mieć swoją premierę. Czy gra dziś dalej potrafi zachwycić? Gracze znów nie są zadowoleni.

Opowiadając o The Lord of the Rings Gollum

Sprawny i zwinny, podstępny i przebiegły. Napędzany pragnieniem odzyskania tego, co niegdyś stracił, Gollum to jedna z najbardziej fascynujących postaci świata Władcy Pierścieni. Widział rzeczy, których inni nie potrafią sobie nawet wyobrazić. Przeżył sytuacje, o których inni nie odważą się nawet pomyśleć. Rozdwojenie jaźni sprawia, że potrafi być nikczemny i niegodziwy jako Gollum, ale też towarzyski i ostrożny jako Sméagol.

Czytaj też: Starfield w końcu ma datę premiery

Choć postać ta jest bardzo ważna w opowieści J.R.R. Tolkiena, to wiele elementów przygody Golluma nie zostało jeszcze szczegółowo opowiedzianych. Władca Pierścieni: Gollum zapewni możliwość przeżycia tej historii. Od zniewolenia pod Mroczną Wieżą po pobyt u elfów w Mrocznej Puszczy.

Używaj podstępu, zwinności oraz sprytu, by przeżyć i pokonać przeszkody znajdujące się na Twojej drodze. Wspinaj się, skacz i chwytaj, by ominąć niebezpieczeństwo lub dotrzeć do ważnych miejsc.

Choć Gollum być może nie jest wojownikiem, to z pewnością skrytobójczo zamorduje nieostrożnego wroga, gdy nadarzy się taka okazja – lub pozbędzie się go w sposób znacznie bardziej kreatywny i nikczemny.

Podejmowane przez graczy decyzje i sposób gry mają mieć bezpośredni wpływ na osobowość naszej postaci. Nieustannie tocząc wewnętrzną walkę pomiędzy dwiema istotami, to gracz zdecyduje, czy przeważy mroczniejsza strona Golluma, czy jednak górę weźmie ta odrobina rozsądku pozostała z tego, czym kiedyś był Sméagol. Jeden umysł, dwa ego – decyzja należy do Ciebie!

Widząc The Lord of the Rings Gollum

The Lord of the Rings Gollum dalej nie ma konkretnej daty premiery i wiemy tylko, że pojawi się w 2023 roku na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X oraz Nintendo Switch. Gracze czekają na tytuł już bardzo długo i niestety, nigdy on nie porywał.

Czytaj też: Bardzo ważne zmiany w PS5 dotyczące padów, Discorda oraz VRR

Tym razem twórcy nie zdecydowali się pokazywać rozgrywki z gry, tylko udostępnili zwiastun fabularny. Zobaczcie, co przygotowano.

Opinie na temat tego materiału znów nie są zbyt pozytywne. Twórcy ulepszają przez lata co mogą, ale dalej produkcja sprawia wrażenie bardziej ambitnego tytułu niezależnego z czasów Xbox 360 i PlayStation 3.