WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Ktoś gotowy na motocykl z grillem u boku?

Ktoś gotowy na motocykl z grillem u boku?

W ramach projektów pod tytułem „bo kto mi zabroni” firma Indian Motorcycles zdecydowała się na jednorazowe przerobienie swojego motocykla Springfield Darkhorse specjalnie na tegoroczny rajd Sturgis. Tam ten projekt zdecydowanie będzie zbierał gromkie brawa. 

Czytaj też: Najtańszym motocyklem elektrycznym Curtiss może zostać Psyche

Co tu dużo mówić, jakiś geniusz wpadł na pomysł zamocowania do wspomnianego modelu motocykla wózka bocznego. Jednak nie byle jakiego, bo pełniącego funkcję grilla. Wiecie, żeby w drodze zawsze mieć coś do przekąszenia prosto z ruszta. Trzeba jednak zaznaczyć, że to nie inżynierowie z Indian Motorcycles zajęli się modernizacją. Oni dostarczyli tylko jeden egzemplarz Springfield Darkhorse firmie See See Motorcycles, w której Thor Drake odwalił ten kawał świetnej roboty.

Sam grill nie jest przy tym własnoręcznie skonstruowany, bo tak naprawdę mowa o modelu Traeger Ironwood. To opalany drewnem grill, w którym może się zmieścić aż 10 całych kurczaków. Chociaż projekt nie doczeka się występu podczas rajdu, to na imprezie obecny będzie. Zgromadzony wokół zespół, będzie z kolei serwował lunch każdemu chętnemu na przejechanie się nimi.

Czytaj też: Elektryczny motocykl Lark Streamliner wreszcie ruszył!

Źródło: New Atlas