WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Po godzinach

Nie kupujcie w sklepie internetowym Incomp!

Oszustwa zdarzają się w Internecie, jednakże bardzo rzadko są one na naprawdę dużą skalę. Niestety, założycielom sklepu Incomp się ta sztuka udała. Ich oszustwo dotknęło wiele osób i zapowiada się długa walka o odzyskanie pieniędzy.

Incomp to stacjonarny sklep położony w Rzeszowie. Zajmował się on sprzedażą RTV i AGD. Prowadził on także sporą działalność w internecie, gdzie jego klientami były setki, jeśli nie tysiące, osób. Aby zachęcić do zakupów sklep oferował tam mnóstwo atrakcyjnych zniżek. Okazuje się jednak, że właścicielka sklepu stacjonarnego nic nie wiedziała o działalności w sieci! Oszuści nielegalnie wykorzystali dane firmy aby stworzyć oszustwo w sieci.

Jak to jest, że nikt przez dosyć długi czas się nie zorientował? W przypadku braku wysyłki sklep informował o zapisie w regulaminie, który mówił o 21 dniach na wysyłkę sprzętu. Przez ten czas osoby nie mogły nic zrobić, wszak zaakceptowały regulamin. Teraz, duża część z nich dobija się do sklepu stacjonarnego, który o niczym nie miał pojęcia. Jeśli drogi czytelniku miałeś nieprzyjemność zakupu czegoś w tym sklepie to zgłaszaj się natychmiast na policję.

Źródło: Internet, zdjęcie: Pixabay.pl