WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

LA Noire na PSVR – wirtualna rzeczywistość z kolejnym hitem!

LA Noire na PSVR. Kolejna produkcja została przeportowana na wirtualną rzeczywistość i zdaje się, że znów staje się tym samym niezwykle oryginalnym doświadczeniem.

Rynek wirtualnej rzeczywistości wrzucił ostatnio wyższy bieg. Do wejścia na poziom „standardowych” gier jeszcze potrzeba czasu, ale na VR tworzy coraz więcej firm i nie są to proste produkcje w symulowanie sklepu czy malowanie w powietrzu.

Czytaj też: Sprzedaż Borderlands 3 powoduje opad szczęki – nowe dane wskazują na mega-hit

Produkcja przy której pomagał Rockstar trafiła dzisiaj na PlayStation VR. Mowa tutaj o LA Noire: The VR Case File. Grę znajdziecie pod tym linkiem.

Jest to tradycyjna wersja La Noire, która przerobiona jest w taki sposób, aby można było ukończyć ją w wirtualnej rzeczywistości. Wszelkie przesłuchania, bijatyki, strzelaniny czy pościgi – to wszystko wykonujemy teraz własnymi rękoma.

Warto zwrócić uwagę, że jest to kolejna duża produkcja, która trafia na wirtualną rzeczywistość. Nie jest to gra tworzona przez Sony, ani wydawana przez nich. Coraz więcej firm decyduje się na tworzenie większych gier VR, co sprawia, że takie PSVR powoli przestaje potrzebować co chwilę nowych tytułów ekskluzywnych. Zwiększenie mocy konsoli dzięki PlayStation 5 zapewne jeszcze lepiej wpłynie na ten młody rynek.

Czytaj też: Zwiastun The Last of Us Part II chyba wytłumaczył mi fabułę

Źródło: uploadvr.com