WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Lamborghini Huracan i Urus w wydaniu LEGO Speed Champions

W kolejnym rozdziale przenoszenia prawdziwych samochodów na poletko klocków LEGO witamy Lamborghini, a dokładniej mówiąc model Huracan oraz Urus.

Jeśli w Waszym garażu czeka Lamborghini, to macie szczęście… jeśli jednak nie, to wkrótce, bo już 1 stycznia nowego roku dostaniecie okazję, żeby sprawić sobie jedno. Nieco mniej funkcjonalne, ale przynajmniej prosto z kolekcji Lego Speed ​​Champions.

Nowy nabytek w tej kolekcji dotyczy modelu Huracan Super Trofeo Evo i Urus ST-X. W pierwszym przypadku mowa o samochodzie wyścigowym, który w porównaniu do wcześniejszych wersji zawiera zmodyfikowany zestaw nadwozia, a w tym przedni dyfuzor inspirowany Huracanem. Moc 612 KM pochodzi z kolei z 5,2-litrowego silnika V10.

Lamborghini Huracan LEGO, Lamborghini Urus LEGO, Lamborghini LEGO

Urus ST-X to nadchodząca wersja wyścigowa crossovera Lambo do serii wyścigowej, która rozpocznie się w 2020 roku. Więcej o nim przeczytacie tutaj. Sam zestaw Speed ​​Champions zawiera 659 elementów i oprócz samochodów zawiera światła startowe i dwie minifigurki kierowcy. Cena jest obecnie tajemnicą, ale najprawdopodobniej wyniesie około 30 dolarów.

ŹRÓDŁO: Motor1