Reklama
aplikuj.pl

Nowy zestaw LEGO dla fanów Star Wars. Oto wyjątkowy Landspeeder Skywalkera

Nowy zestaw LEGO dla fanów Star Wars, wyjątkowy Landspeeder Skywalkera

Zestawy LEGO to nie tylko zabawa dla dzieci, ale też dorosłych, którzy widzą w nich nawet element inwestycyjny. Trudno się temu dziwić, zważywszy na plany LEGO co do zmiany materiału produkcyjnego klocków i naturalnego poszukiwania przez ludzi nowych aktywów inwestycyjnych. Czy nowy Landspeeder Skywalkera będzie jednym z nich? Na to pytanie odpowiedź poznamy zapewne dopiero w odległej przyszłości.

Landspeeer Skywalkera w nowej wersji, to następny zestaw LEGO dla fanów Sky Wars

Seria kolekcjonerskich zestawów LEGO dedykowanych uniwersum Star Wars właśnie powiększyła się dziś o nową wersję Landspeedera należącego do Luke’a Skywalkera. Względem starszego ten nowy zestaw to niezwykle szczegółowa wersja hot roda z Tatooine, która składa się z 1890 elementów.

Czytaj też: Lego Star Wars The Skywalker Saga porównane z dawnymi grami

Finalnie po złożeniu ten zestaw mierzy 49 cm długości i jego najważniejsze cechy obejmują wyeksponowany silnik turbinowy po lewej stronie, zakrzywioną szybę kokpitu oraz minifigurki Luke’a i C-3PO. Zestaw jest o tyle ciekawy, że jego projektant César Carvalhosa Soares zaznacza, że zadbał o to, aby „nie zapomniano o żadnym szczególe” i uwzględnił nawet niektóre zadrapania.

W zestawie nie zabraknie tabliczki informacyjnej oraz podstawki, a jego sprzedaż rozpocznie się od 4 maja w cenie 949,99 zł. Wcześniej będą mogli kupić go klienci VIP.