Reklama
aplikuj.pl

Last of Us Part 2 i God of War wykorzystują funkcje pada DualSense

the last of us, dualsense

Sony po kryjomu aktualizuje swoje gry bez większej fety. Zmiany w grach z PS4 są jednak na tyle znaczące, że to aż dziwi!

60 klatek na sekundę w wielu produkcjach ekskluzywnych. Znacznie szybsze czasy ładowania gier – to dobre zmiany! Ale okazuje się, że możemy poczuć ich jeszcze więcej. Tak, poczuć.

Czytaj też: Assassin’s Creed Valhalla i RTX 3090. Nie ma 60fps w 4K
Czytaj też: Polski dubbing Spider-Man Miles Morales na zwiastunie! Ale kot mówi po swojemu
Czytaj też: Gry PSVR ładniejsze na PS5. Blood And Truth w 90 fps i inne ulepszenia!

Zmiany w grach ekskluzywnych

Zapewne będzie sporo osób, które dopiero będą zapoznawać się z grami PlayStation 4 na PlayStation 5. Oprócz lepszych czasów ładowania czy 60 klatek na sekundę powinni oni wczuć się również w swojego pada. Choć oficjalnie gry z PS4 nie wspierają funkcji DualSense na PS5 to jednak zarówno The Last of Us Part 2 oraz God of War z PS4… robią to! I tak słynne „uczucie tego jak napinamy cięciwę” jest tutaj wyczuwalne. Oprócz tego w God of War da się „poczuć”, że Kratos wiosłuje na łódce czy używa tarczy.

Czytaj też: Reklama PS5 zdradza orientacyjne daty premier Gran Turismo 7 i Ratchet and Clank
Czytaj też: Rozmiar NBA 2K21 jest ogromny. 70, 80, 100 GB? Więcej
Czytaj też: Spider-Man Miles Morales na PS4 daje radę!

PS+ to przepustka do gier z PS4 na PS5

Jeśli dopiero zabieracie się za przechodzenie gier z PS4 na PS5 to… nie kupujcie ich. Bardziej opłaca się zapłacić za abonament PlayStation Plus. W jego ramach otrzymujemy PlayStation Plus Collection, w którym to znajdują się największe hity z PS4 oraz kilka dodatkowych gier. Naprawdę warto! Ekskluzywne tytuły Sony to najwyższa półka.