Reklama
aplikuj.pl

Latające pojazdy w Cyberpunk 2077! Ten mod to fantastyczna robota

cyberpunk 2077

Jeden z moderów Cyberpunk 2077 udostępnił swoją modyfikację gry, która wprowadza do produkcji latające pojazdy. Widać, że w projekt włożono masę pracy, a efekt jest po prostu imponujący!

Czego brakowało w Cyberpunk 2077?

W Cyberpunk 2077 jest masa rzeczy, których po prostu brakuje. Mówimy tutaj zarówno o zawartości, którą wymyślili sobie gracze oraz o takich rzeczach, których CD Projekt RED mówiło otwarcie, ale niestety nie było w stanie dostarczyć. Tuning pojazdów, więcej losowych zdarzeń w Night City, możliwość wchodzenia w interakcje z większą liczbą NPC czy… latanie pojazdami.

Czytaj też: Call of Duty wraca na Steam? Na serwerach Valve grafika z Modern Warfare 2!

Wiele z powyższych rzeczy prawdopodobnie pozbyto się, aby zdążyć na premierę gry i teraz pozostaje nadzieja na to, że nadchodzący w 2023 roku dodatek będzie oferował więcej zawartości, zgodnej z oczekiwaniami fanów. Stworzenie takiego dodatku może być prostsze ze względu na to, że o ile jego skala wciąż jest imponująca (dodatek powinien być wielkości Krwi i Wina z Wiedźmin 3) to jednak nie jest to też rozmiar gry, który przytłoczy testerów czy będzie spędzał sen z powiek deweloperom.

Latanie w Cyberpunk 2077

Jeśli jednak nie możecie się doczekać nowej zawartości i już teraz marzy Wam się coś nowego w Cyberpunk 2077, to zawsze możecie zapoznać się z modami do gry. Szczególnie uwagę warto zwrócić na modyfikację o nazwie „Let There Be Flight”, która dodaje upragnione latanie pojazdami. Jak wygląda to w praktyce? Efekt pracy modera przechodzi wszelkie oczekiwania – modele pojazdów, efekty, udźwiękowienie – wszystko wygląda jakby pochodziło z oryginalnej wersji gry.

Czytaj też: Gran Turismo 7 z droższymi pojazdami. Znowu to zrobili

Modyfikację możecie pobrać z tego miejsca. Ciekawe, czy w dodatku CD Projekt RED pozwolą nam polatać jaką AV-ką?