WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

LG rejestruje serie smartfonów M10, V60 i V70

W zeszłym miesiącu firma LG wprowadziła na rynek nową rodzinę smartfonów w ramach serii W składających się z modeli W10, W30 i W30 Pro. Te budżetowe konstrukcje na rynek indyjski mogą być jednak wyłącznie początkiem planów LG, który zarejestrował właśnie w KIPRIS kolejne serie smartfonów – M10, V60 i V70.

Czytaj też: Według plakatów Honor 9X będzie bestią w nocy

Taka praktyka po stronie LG jest oczywiście kierowana chęcią prezentacji kolejnych modeli w swojej ofercie. Na razie możemy spekulować, ale wiele wskazuje, że doczekamy się wkrótce zapowiedzi M10, M30 i M30 Pro, jak to miało miejsce z serią W. Pytanie tylko, czy ponownie LG będzie chciało celować z nimi na określone rynki, czy może postawi na ogólnoświatową dostępność?

W przypadku V60 i V70 sprawa jest już znacznie prostsza, bo obecnie w serii V znajduje się model V50, czyli tak naprawdę wariant LG V40 (wyżej), ale ze wsparciem sieci 5G. Doczekamy się więc zapewne przynajmniej dwóch kolejnych smartfonów w tej serii, ale o nich zwyczajnie nic nie możemy Wam powiedzieć. Sami życzymy jednak LG pomyślnego badania nowych horyzontów, bo na ten moment naprawdę daleko mu do rozwiązań rodem z flagowców Samsunga, czy Huaweia.

Czytaj też: Render Vivo NEX 2 wskazuje na bezramkowy wyświetlacz

Źródło: GSMArena