WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Render Vivo NEX 2 wskazuje na bezramkowy wyświetlacz

Jeśli wierzyć ujawnionemu właśnie renderowi smartfona Vivo NEX 2, to producent szykuje dla nas coś specjalnego, jak na swoją ofertę – model z bezramkowym wyświetlaczem… prawie.

Czytaj też: Xperia 1R z wyświetlaczem 5K?

Chociaż każdy ma zapewne przed oczami ten świetny moment, kiedy telefon upada nam, ale tak idealnie, że cały impet przyjmuje krawędź ekranu, a nie on sam, to modele z blisko 100% pokryciem przedniego ekranu wyświetlaczem zdecydowanie są cholernie pożądane. Chociaż wydają się raczej niedostępne na ten moment, to przynajmniej producenci majstrują coś przy możliwie najcieńszych ramkach i to nie tylko na bokach, ale też dole i górze.

Ba, jeśli wierzymy w plotki, to nawet Samsung miał w planach Full-Display 2.0, ale po prostu porzucił go. Jednak od czego mamy naszych chińskich, fenomenalnych specjalistów oraz inżynierów? To własnie ci z Vivo planują sprezentować na swoim rynku smartfon, który zachwycałby wyświetlaczem. Render pokazuje, że zajmują się wyświetlaczem o zaokrąglonych krawędziach bocznych i niewielkich, ale nadal ramkach na dole i górze. Przyciski boczne wylądowały pewnie na tyle, a aparat przedni chowa się przed naszym wzrokiem w jednej z popularnych ostatnio luk.

Nie wiem jak wy, ale na coś takiego ja od razu bym poszedł. Nawet gdybym musiał przepłacić to brakiem tego przedniego aparatu.

Czytaj też: Skąd u części z nas przerażenie humanoidalnymi robotami?

Źródło: Phone Arena