Limitowane Mini Countryman Boardwalk Edition ujawnione

Mini Countryman Boardwalk Edition, Countryman Boardwalk Edition,

Ujawniono właśnie limitowane Mini Countryman Boardwalk Edition, które będzie dostępne w ograniczonej liczbie 325 egzemplarzy i które można zamawiać już teraz w Wielkiej Brytanii za 155 000 zł.

Co oferuje Mini Countryman Boardwalk Edition?

Obecna wersja Mini Countryman doczekała się odświeżenia na 2021 rok modelowy, a ostatnio poznaliśmy już pierwsze szczegóły o nowej generacji. Zanim ta jednak nadejdzie, otrzymamy zapewne kilka specjalnych wydań tego kultowego modelu.

Czytaj też: Elektryczne Mini John Cooper Works już pewne
Czytaj też: Co z Mini? BMW ogłasza swoje plany
Czytaj też:
 F350 Mini JCW od Manhart wprowadza nas w świąteczny klimat

Wersja Countryman Boardwalk jest kierowana do „poszukiwaczy przygód i wędrowców” i zmienia wyłącznie wygląd oryginału. Najważniejsze dotyczy samego lakieru, który występuje tutaj w wersji Deep Laguna Blue Metallic. Pozostałe elementy, to już czarny dach, czarne relingi dachowe, 19-calowe felgi i czarne akcenty. W różnych rogach crossovera znajduje się również kilka emblematów Boardwalk.

Czytaj też: Pierwsze szczegóły o Mini Countryman nowej generacji
Czytaj też: Klasyczne Mini z silnikiem Hondy Civic może zachwycić
Czytaj też: 
Po tuningu Manhart Mini JCW GP trudno się oprzeć

Limitowane Mini Countryman Boardwalk Edition ujawnione

Wewnątrz nadal pojawia się cała masa wzmianek o wersji Boardwalk, które można znaleźć na listwach drzwi wejściowych, desce rozdzielczej i dachu. Dołączone standardowe funkcje będą zależeć od wariantu Countryman. Wszystko to można łączyć ze standardowymi pakietami, ale w tej limitowanej wersji kupujący mogą dodatkowo dostosować swoje nowe Mini.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News