Reklama

Samsung Bespoke to lodówki, które dostosujesz do swojego wnętrza

Samsung Bespoke to lodówki, które dostosujesz do swojego wnętrza

Samsun przedstawił swoją nową linię lodówek Samsung Bespoke. Co je wyróżnia? Modułowość i wymienne, kolorowe panele z różnymi teksturami. Dzięki temu zamiast zabudowywać lodówkę uczynimy z niej integralny element wnętrza.

Lodówki Samsung Bespoke odmienią wnętrze

Lodówkę od dawna kojarzymy z urządzeniem, które może nam się nie do końca podobać wizualnie. Zwykle jest w kolorze białym lub metalicznym grafitowym i często zwyczajnie nie pasuje do wnętrza. W takich przypadkach wiele osób decyduje się na zabudowanie lodówki, by idealnie pasowała do kuchni. A co jeśli to nie my musielibyśmy dostosowywać wnętrze do lodówki, a po prostu lodówkę do wnętrza? Ale jak to? Ano tak, że Samsung postanowił stworzyć lodówki Bespoke. Dzięki opcji doboru koloru i tekstur urządzenie dostosuje się do każdego wnętrza.

Czytaj też: Kopanie Ethernum z wykorzystaniem… energii z krowich kup?!

Do wyboru dostajemy różnorodność  materiałów (szkło satynowe, czyste szkło, metal) oraz bogata paleta kolorów (czerń, biel, lawenda, błękit i beż). Możemy je dowolnie łączyć i wymieniać, kiedy tylko chcemy. Do wymiany frontów można wezwać fachowców, jednak Samsung zapewnia, że dzięki instrukcji możemy nawet zrobić to sami. Kończy to problem lodówki, która tak nie pasuje do reszty kuchni, że aż kłuje w oczy. Lodówka Bespoke może służyć nam przez lata, a jej wysoką jakość i niezawodność pracy potwierdza 10-letnia gwarancja.

Kolejną świetną rzeczą, jaką oferuje nam Bespoke jest modułowość. Kupujemy lodówkę jako singiel, ale za rok jesteśmy w związku i urządzenie jest zwyczajnie za małe? Zamiast je wymieniać, możemy dokupić dodatkowy moduł, który połączy się już z tym posiadanym. Pojawiają się dzieci? Możemy do dwóch modułów dostawić kolejny! Świetne, prawda? Trzeba tylko pamiętać, że takie lodówki trochę miejsca zajmują.

Czytaj też: Wyciekły kolejne informacje o Google Pixel 6 Pro

Bespoke to innowacyjne technologie

Samsung nie zadbał jednak tylko o wygląd swoich lodówek, ale również o funkcjonalność, wygodne użytkowanie i elastyczne rozwiązania. Podczas prezentacji najbardziej zainteresowała mnie specjalna strefa Cool Select+. Możemy dostosować temperaturę w wybranych komorach do tego, co chcemy w niej przechowywać. W mgnieniu oka zamienimy zamrażalnik na chłodziarkę lub odwrotnie. Nie zabrakło też szuflady Humidity Fresh+ zapewniającej idealne warunki do przechowywania warzyw i owoców.

Kreatywne konkursy Samsung, czyli personalizacja dla każdego

Przy okazji premiery linii lodówek Bespoke Samsung przygotował dwa specjalne konkursy na zaprojektowanie unikatowej lodówki i idealnego wnętrza z Bespoke.

  1. Marka Samsung zaprosi studentów, architektów, projektantów i stylistów wnętrz do udziału w konkursie Projektuj z Bespoke i przedstawienia wizualizacji przestrzeni. Uczestnicy będą mogli aplikować w dwóch kategoriach: projekt koncepcyjny i zrealizowany. Zgłoszenie konkursowe powinno zawierać jeden dowolny produkt AGD marki Samsung i lodówkę Bespoke.
  1. Bespoke Designed by You to globalna odsłona konkursu skierowanego zarówno do amatorów, jak i zawodowych grafików, ilustratorów, malarzy, studentów kierunków związanych ze sztuką i projektowaniem. Konkurs wyłoni najlepszy projekt frontu lodówki Bespoke.