Reklama

Wyciekły kolejne informacje o Google Pixel 6 Pro

Wyciekły kolejne informacje o Google Pixel 6 Pro

Co jakiś czas dochodzą do nas kolejne doniesienia na temat nadchodzących smartfonów z serii Pixel 6. Tym razem do sieci trafiły zdjęcia przeźroczystego etui ochronnego wykonanego dla telefonu Pixel 6 Pro.

Szczegóły budowy Google Pixel 6 Pro

Seria Pixel 5 trochę nas rozczarowała, bo pomimo zapowiedzi Google nie przyniosła tak świetnych telefonów, jakich byśmy mogli oczekiwać. Wydaje się jednak, że tegoroczne modele mogą być prawdziwymi flagowcami. Według niektórych, mato potwierdzać decyzja o otwarciu własnych sklepów detalicznych. To właśnie Pixele, a także tablety, laptopy i zegarki miałyby w nich napędzać sprzedaż.

Czytaj też: iQOO zmierza na podbój rynku składanych i zwijanych smartfonów

Na razie o samej “szóstce” wiemy bardzo niewiele. Projekty, które w ostatnim czasie wyciekły wskazują jednak na dużą zmianę w budowie modelu Pro. Pokazały nam to rendery, które trafiły do sieci jakiś czas temu.

Zmiana w wyspie ma służyć właśnie do wprowadzenia znaczących ulepszeń aparatów, takich jak większe czujniki i trzeci teleobiektyw w modelu Pixel 6 Pro. Nowe telefony Pixel miałyby mieć też lepszą niż wcześniej optyczną stabilizację obrazu i rzekomo duże usprawnienia nagrywania wideo.

Teraz Ice Universe znany leakster zamieścił na Twitterze zdjęcia przezroczystego etui ochronnego wykonanego dla telefonu Pixel 6 Pro. Potwierdzają one poprzednie rendery i ogromną zmianę w budowie wyspy aparatów. Nie jest oczywiście pewne, że etui zostało wykonane na podstawie rzeczywistego modelu czy może ktoś zrobił je bazując na renderach.

Czytaj też: Data premiery Samsung Galaxy M32. Wiemy już sporo

Plotki sugerują, że seria Google Pixel 6 zadebiutuje jesienią tego roku – pod koniec września lub na początku października podczas konferencji „Made by Google”. Liczymy, że powtórzy się sytuacja z poprzednimi Pixelami i szczegóły specyfikacji wyciekną jeszcze przed premierą.