WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Takiej czułości wcale nie potrzebujecie, ale Logitech i tak odblokował 25600 DPI

Jeśli macie wolną chwilę, sprawdźcie albo spróbujcie sobie przypomnieć, jaką czułość ustawiliście na swojej myszce. Ja obstawiam, że większość z Was porusza się w granicy 600-3000 DPI, ale jeśli chcecie poszaleć, słuchajcie uważnie.

Firma Logitech wydała aktualizację oprogramowania układowego (firmware), która odblokowuje poziom czułości całych 25600 DPI w wybranych myszkach z jej oferty. Taka czułość jest w zasięgu autorskiego sensora HERO, który – wygląda na to – że jest w stanie osiągnąć czułość na poziomie poniżej mikrona, co jest dowodem jego sprawności sprzętowej.

HERO sam w sobie jest jednak i tak strasznie czuły, zapewniając nawet 16000 DPI bez wspomnianego firmware, a jak wykazały nasze testy, przekroczenie 6000 DPI znacząco wpływa na precyzje myszy. Co więc firmie po aż 25600 DPI? To nic innego, jak chęć pochwalenia się swoimi osiągnięciami (via TechPowerUp).

Czytaj też: Alphacool Eisblock Aurora Plexi GPX-N na RTX 3080 i RTX 3090 dostępny w sprzedaży

Jeśli jednak jesteście chętni na sprawdzenie tej czułości, upewnijcie się, że macie jeden z następujących modeli G903 Hero, G502 Lightspeed, Pro Wireless, G703 Hero, G604, G502 Hero, G403 Hero lub Pro oraz najnowsze oprogramowanie G Hub Logitecha, skąd pobierzecie aktualizacje firmware.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News