WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Loki – nowa lista castingowa. Kogo brakuje w obsadzie serialu?

W sieci pojawiła się lista castingowa opisująca postaci z serialu Loki. Kogo jeszcze szukają twórcy? W kogo wcieli się Owen Wilson? Sprawdźcie.

Loki to jeden z seriali Marvela dla Disney +, który w przyszłym roku wejdzie na platformę. Ma pokazać losy Księcia Kłamstw, który w 2012 roku uciekł grupie Avengers podczas zdobywania jednego z Kamieni Nieskończoności. Fabuła ma nam pokazać podróże w czasie i przestrzeni głównego bohatera, który pojawia się podczas przeróżnych, ważnych dla świata wydarzeń. Wiadomo też, że w jakiś sposób serial Loki ma łączyć się z filmem Doctor Strange 2.

Na razie o serialu wiadomo bardzo niewiele. Wiemy, że Tom Hiddleston powróci do odgrywania tytułowej roli. W produkcji pojawi się również Sophia Di Martino, która według plotek będzie grała żeńską wersję Lokiego. Niedawno do obsady dołączyła też Gugu Mbatha-Raw i Owen Wilson.

Lista castingowa udostępniona przez Theilluminerdi.com może podpowiedzieć, w kogo ta dwójka się wcieli. Spekuluje się również, że wszyscy opisywani bohaterowie mają wchodzić w skład grupy Time Variance Authority zajmującej się kontrolowaniem osi czasu multiwersum. Stoją na straży wszelkich zmian i mogą im zapobiegać, gdy uznają, że dana zmiana może być niebezpieczna dla wszechświata.

Pierwszoplanowa rola męska – bez określonego wieku, znany aktor z zacięciem komediowym i poczuciem humoru. Oprócz pojawienia się w serialu szykowany jest na rolę w filmie. W pierwszym sezonie ma zagrać w 5-6 odcinkach. Możliwe, że to właśnie w tej roli wystąpi Owen Wilson.

Kobieta 2 – aktorka w wieku 30-50 lat, pochodzenie etniczne obojętne, ma pojawić się w 6 odcinkach.

Casey – płeć i pochodzenie etniczne dowolne. Jest dobrym stażystą, sympatycznym i z poczuciem humoru. Większość czasu spędza w książkach. W pracy odznacza się sumiennością i zawsze robi wszystko zgodnie z zasadami. Jest to postać drugoplanowa, która ma pojawić się w 4 odcinkach.

John – mężczyzna, pochodzenie etniczne obojętne, wiek 27 – 36 lat. Wojowniczy i nieco narwany żołnierz, który kieruje się własnym interesem. Jest zarozumiały i arogancki. Postać drugoplanowa przewidziana na 4 odcinki.

Premierę serialu Loki zaplanowano na wiosnę 2021 roku.