WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Netflix – wprowadzenie Top 10 ułatwi szukanie popularnych pozycji

Dzięki nowej, wprowadzonej przez Netflix funkcji będziemy mogli codziennie sprawdzić, które produkcje cieszą się największym zainteresowaniem w naszym kraju.

W sieci bardzo dużo jest zestawień, które polecają najciekawsze produkcje, jakie na Netflixie możemy obejrzeć. Niestety ze względu na licencje w zależności od kraju mamy dostęp tylko do wybranych pozycji. Dlatego platforma wprowadziła Top 10, dzienne zestawienia pokazujące najbardziej popularne filmy i seriale w naszym kraju.

W zakładkach Filmy oraz Seriale dowiemy się, co w danym dniu przyciąga najwięcej widzów. Według informacji zestawienia mają być aktualizowane codziennie, więc na bieżąco możemy śledzić wzrost lub spadek popularności danych produkcji. Powinno to znacznie ułatwić poszukiwanie czegoś nowego do obejrzenia, a wszyscy dobrze wiemy, że na to schodzi nam bardzo dużo czasu.

Jakie produkcje są dziś popularne wśród Polaków?

Przedstawiciel Netflixa poinformował, że opracowano specjalny algorytm, który zlicza ile kont w ciągu ostatniej doby otworzyło poszczególne produkcje.