Reklama

LOTR Gollum na PS5 i XSX może będzie fajną grą, ale brzydką

lotr gollum, golum, gry na ps5

The Lords of the Rings Gollum pokazał się nam na pierwszych zrzutach ekranu. Cóż… no opadu szczęki nie ma.

The Lords of the Rings Gollum to jedna z najdziwniej zapowiadanych gier. Obstawiam nawet, że wielu z Was po raz pierwszy słyszy o tej produkcji nawet jeśli w miarę interesuje się tym uniwersum. Twórcy kontynuują swoje dziwne działania.

Autorami The Lords of the Rings Gollum jest niemiecki deweloper Daedalic Entertainment , który pracuje na Unreal Engine 4. Produkcja zmierza na komputery oraz na PlayStation 5 oraz Xbox Series X. Aktualne konsole nie zobaczą już Golluma w akcji.

Czytaj też: Call of Duty: Modern Warfare z widokiem zza pleców bohatera

Tylko jeśli twórcy rezygnują z debiutu na aktualnej generacji konsol, skupiając się tylko na przyszłych urządzeniach to od razu wszyscy wyobrażają sobie grę z prawdziwie nextgenową oprawą graficzną. Tylko… Gollum wygląda jak gra z początku aktualnej generacji.

Gra nie wygląda źle, ale na pewno pozostaje pewien niedosyt związane z niewykorzystanym potencjałem. Oby The Lords of the Rings Gollum nadrabiał swoim gameplayem. Ciekawostką jest to, że twórcy zarzekali się, iż Gollum w ich grze nie będzie wyglądał jak ten z filmów. Czy tylko mi się wydaje, że jest bardzo podobny?

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News