Reklama

Love life – Anna Kendrick na zwiastunie serialu od HBO Max

Love life serial HBO Max, Love life zwiastun, Love life HBO Max, HBO Max premiery, Love life premiera

HBO Max ruszył z kampanią promocyjną swoich oryginalnych produkcji. Platforma ruszy dopiero pod koniec miesiąca, ale klientów trzeba zaciekawić wcześniej. Zobaczcie zwiastun serialu Love life. Zainteresowani?

Czytaj też: An American Pickle – podwójną rolę Setha Rogena zobaczymy na HBO Max

Platforma streamingowa HBO Max od WarnerMedia ruszy 27 maja w Stanach Zjednoczonych a według planów w 2021 roku ma wejść do Ameryki Południowej i Europy. Niedawno HBO Max zaprezentowało zapowiedź treści, które znajdziemy na platformie. Będą to filmy i seriale oryginalne HBO, które teraz możemy oglądać na HBO GO. Do tego dojdą produkcje pochodzące z wytwórni Warner Bros., New Line, DC, CNN, TNT, Cartoon Network i TBS. Nie możemy zapominać o treściach powstających specjalnie dla platformy. Według zapowiedzi jeszcze tym roku ma to być aż 31 tytułów, zaś w przyszłym – 50. Wśród nich znajdzie się właśnie Love life.

W roli głównej zobaczymy Annę Kendrick znaną z Pitch Perfect. Aktorka wcieli się w Darby, a serial skupi się na jej miłosnych przygodach poczynając od drobnych zauroczeń a na poważnym związku kończąc. Love life ma pokazać wpływ znajomości na nasz charakter i postępowanie w dalszym życiu miłosnym.

Serial zadebiutuje wraz z otwarciem platformy czyli 27 maja. W obsadzie oprócz Anny Kendrick znaleźli się: Zoe ChaoSasha CompèreScoot McNairy i Peter Vack.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News