WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Lucyfer – czy będzie 6 sezon? Jest oficjalna decyzja!

Lucyfer – czy będzie 6 sezon? Jest oficjalna decyzja!

Po miesiącach doniesień, spekulacji i plotek Netflix w końcu postanowił podjąć oficjalną decyzję odnośnie 6.sezonu Lucyfera. Będzie czy nie będzie? Sprawdźcie!

Przez wiele miesięcy spekulowano na temat 6. sezonu Lucyfera. Wcześniej piąta odsłona miała być finałowa, jednak ogromna popularność serialu sprawiła, że Netflix i Warner Television zaczęli rozmowy na temat ewentualnego przedłużenia. Takie informacje docierały do nas na przestrzeni ostatnich miesięcy, jednak oficjalnie nikt ich nie potwierdzał, ani im nie zaprzeczał. Potem, gdy pojawiły się doniesienia o podpisaniu kolejnej umowy zaczęły się plotki dotyczące kontraktów obsady i tego, że Tom Ellis nie chce grać w kolejnym sezonie.

Netflix postanowił położyć kres pogłoskom i plotkom oficjalnie informując o przedłużeniu Lucyfera o jeszcze jeden sezon. Na Twitterze ukazała się krótka zapowiedź, na której diabelskie 666 zmienia się w napis season 6. Na chwilę obecną więcej fanom Lucyfera nie trzeba!

Po wczorajszym ogłoszeniu daty premiery 5. sezonu to naprawdę świetna wiadomość dla miłośników Lucyfera. Spekulowano, że informacja zostanie ogłoszona najszybciej 21 sierpnia, w dzień premiery pierwszej połowy piątej odsłony serialu. Netflix jednak nas miło zaskoczył. Jeszcze nie wiemy, kiedy mamy spodziewać się 6. sezonu i zapewne nie dowiemy się tego przez dłuższy czas, bo platforma nie ogłosiła jeszcze premiery drugiej części piątego sezonu.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News