Kiedy luksus spotyka robocze wymogi, powstają takie pickupy

Kiedy luksus spotyka robocze wymogi, rendery pickupów, pickupy

Chociaż w Europie pickupy są tak popularne, jak hatchbacki w USA, to i tak ciężko przejść obojętnie obok niektórych modeli. Zwłaszcza kiedy w grę wchodzą tego typu pickupy na bazie istniejących samochodów.

Nieoficjalne pickupy, czyli luksus spotyka robocze wymogi

Firma Lease Fetcher z Wielkiej Brytanii postanowiła zabawić się w odwieczną zabawę “co by było gdyby”, stawiając na przerobienie pięciu znanych modeli samochodów na ich pickupowe odpowiedniki. Słusznie zresztą, bo oprócz Tesli, czterech pozostałych producentów nie zawraca sobie głowy pickupami.

Czytaj też: Delikatny kamuflaż i cztery wydechy, czyli zdjęcia Audi S8 2022
Czytaj też: Nissan Office Pod, czyli biuro na kółkach
Czytaj też: Koncern Stellantis powstał jako czwarty największy producent samochodów

W ramach projektu “When Beauty Meets Beast” graficy firmy stworzyli pięć wysokiej jakości renerów, przerabiających Audi TT, BMW i3, Jaguara I-Pace, a nawet Mini Countrymana i Model 3 Tesli w robocze bestyjki.

Czytaj też: Nowy Mercedes-AMG S63e wyszpiegowany na sławnym torze
Czytaj też: Nissan Office Pod, czyli biuro na kółkach
Czytaj też:
Co kryje się za wielkim grillem BMW? Odpowiada sam producent

Który z renderów podoba się Wam najbardziej? Chociaż mamy dostęp do tylko jednej grafiki, osobiście Model 3 w wersji pickup skradł mi serce, bo tego typu połączenie pasuje do tego sedana, jak pięść do oka, ale przerobienie kompaktowego Mini, to jeden z najbardziej szalonych pomysłów, jakie widziałem.