Reklama

Nissan Office Pod, czyli biuro na kółkach

Nissan Office Pod, biuro na kółkach

Nissan ujawnił swój ciekawy koncept vana, który uderza w obecne trendy na całym świecie. Nissan Office Pod to bowiem istne biuro na kółkach.

Nissan Office Pod do pracy i na trasy

Świat dzieli się na tych, którzy o pracy pamiętają tylko od 8 do 16 i takich, dla których praca jest czymś więcej. Jest czymś tak szczególnym, że chce się z nią nawet podróżować i tym czymś jest Nissan Office Pod.

Czytaj też: Nissan wyjaśnia co poszło nie tak, przyznając przestarzałość swoich modeli
Czytaj też: Nissan Armada 2021, czyli nowy wygląd i szereg ulepszeń
Czytaj też: Co nowego w Nissan Kicks 2021?

W dobie pandemii połączenie miejsca pracy, transportu i domowego zacisza jest interesujące, a osobiście przypomina mi historie z Doliny Krzemowej, gdzie zarabiający krocie ludzie mieszkają właśnie w vanach, bo wynajem kompletnie im się nie opłaca.

Nissan Office Pod, to poniekąd Nissan NV350 wyposażony w biurko i krzesło, które można wsuwać i wysuwać z tyłu furgonetki, zapewniając sobie pracę na świeżym powietrzu. Na dachu Office Pod znajduje się z kolei miejsce wypoczynku z leżakiem i parasolem, a całość dopełnia minimalistyczny wygląd wnętrza i nadwozia.

Czytaj też: Co nowego w Nissan Murano 2021?
Czytaj też: Premiera Nissan X-Terra 2021. Znany model powraca!
Czytaj też: 
Nissan Note trzeciej generacji na 2021 rok modelowy

Na razie Office Pod to tylko koncepcja, choć wejście do produkcji nie byłoby zaskoczeniem, jako że na świecie samochody kempingowe i inne nadal cieszą się popularnością, a Nissan Office Pod to zgrabna, niewielka kreacja, która w interesujący sposób łączy ciekawe funkcje.