Reklama
aplikuj.pl

Luna Abyss mogło Wam umknąć, a wygląda ciekawie

luna abyss

Czasem jest taka sytuacja, że na rynek trafia produkcja, o której mało kto słyszał. Luna Abyss jest jeszcze przed premierą, ale miejcie oko na ten tytuł. To może być jeden z ciekawszych przedstawicieli gier AA.

Kosmiczna przygoda w Luna Abyss

Luna Abyss to napędzana historią gra akcji w perspektywie pierwszoosobowej. Odkryj rozległą, opuszczoną kolonię głęboko w trzewiach złowieszczego mimicznego księżyca. Walcz z przerażającymi, kosmicznymi monstrami w intensywnej i dynamicznej rozgrywce typu bullet hell.

Czytaj też: Deweloperzy Hi-Fi Rush zdradzają po co powstała tak wesoła gra

Odkryj tajemnice mimicznego księżyca oraz otchłani w jego czeluściach. Stań twarzą w twarz z pozostałościami upadłej kolonii i poznaj swoją rolę w tym skazanym na zagładę świecie. Odkryj wszystkie sekrety skrywane przez otchłań.

Biegaj, skacz i przemierzaj tę brutalną i obcą megastrukturę. Doświadcz płynnej rozgrywki platformowej z perspektywy pierwszoosobowej podczas przemierzania Luny i otchłani.

Przetrwaj śmiertelne starcia ze skażonymi duszami i przerażającymi, kosmicznymi monstrami. Opanuj bronie i dokonuj decyzji w ułamku sekundy w dynamicznej, wybuchowej walce typu bullet hell.

Twórcy obiecują dużo, ale zdaje się, że zespołowi bez innych produkcji w portfolio udało się już teraz osiągnąć coś na poziomie gry AA. Wyróżniająca się oprawa graficzna, mroczny świat, rozgrywka w stylu bullet hell – to może przyciągnąć graczy! Co jednak czeka gracza podczas fabuły?

Fabuła Luna Abyss

Jesteś więźniem skazanym na odkrywanie opuszczonej megastruktury, rozciągającej się głęboko pod powierzchnią mimicznego księżyca — Luny. Twoim zadaniem jest odzyskanie z Otchłani zapomnianej technologii oraz kolonii, którą pochłonęła. Każdy twój ruch będzie nadzorowany przez twojego sztucznego strażnika o imieniu Aylin.

Czytaj też: Gracze Diablo 4 przetrwali ogromnego bossa świata

Te stare ruiny wydają się żyć obłędnym echem, skrywającym sekrety niegdyś dobrze prosperującego miasta Greymont i jego straszliwego losu. Plaga. Dogmaty Wszechojca. Chór Wspólnoty. Głosy z Otchłani wołają do ciebie; szepczą dziwne wiadomości…