WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Mapa Cyberpunk 2077 z grafikami oddającymi klimat lokacji

Jak będzie wyglądał świat Cyberpunk 2077? Gracze uporządkowali informacje.

Czekacie na Cyberpunka? Chyba nie ma osoby, która nie chciałaby chociaż przez jakiś czas sprawdzić w akcji najnowszej produkcji CD Projekt RED. Zastanawiałem się jednak jak duży będzie świat gry i użytkownikom Reddita udało się ładne zestawić miejsca z odpowiednimi grafikami.

Oto mapa Cyberpunk 2077 z zaznaczonymi regionami. Obok mapy znajdują się oficjalne grafiki od CD Projekt RED, które pozwalają nam podejrzeć jak prezentować będą się poszczególne miejsca.

Czytaj też: Assassin’s Creed Valhalla z zadaniami w stylu Red Dead Redemption 2

Jeśli ktoś bał się, że lokacje w grze będą niemalże identyczne (i nie przekonywała go widoczna na fragmentach z rozgrywki pustynia) to może być spokojny. Kabuki czy North Oaks wyglądają jak lokacje, do których od razu będą chciał się udać. Arasaka Waterfront ze swoim brutalizmem również niesamowicie mi się podoba.

Cyberpunk 2077 zadebiutuje już 19 listopada 2020 roku. Gra trafi wtedy na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Jakiś czas później ma trafić na Google Stadia. Następnie, po premierze nowych konsol pojawi się aktualizacja umożliwiająca na PlayStation 5 oraz Xbox Series X lepsze wykorzystywanie podzespołów tychże sprzętów by w 2021 pojawiła się kolejna aktualizacja, która w pełni wykorzysta potencjał nextgenów.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News