Reklama
aplikuj.pl

Mapa GTA 6 odtwarzana przez fanów! Co nas czeka w Vice City?

gta 6

Społeczności growe są niesamowite. Tytuły Rockstara cieszą się ogromną popularnością, więc przy analizie wycieku GTA 6 siedzi teraz tyle osób, że wspólnymi siłami są w stanie odtworzyć mapę najnowszego odsłony!

Mapa GTA 6 niemożliwa do odtworzenia?

Od kilku dni społeczność skupiona wokół GTA pracuje nad odtworzeniem mapy GTA 6. Szalony pomysł? Cóż, gdy się o tym usłyszy po raz pierwszy, to można uznać, że gracze przesadzają i nie ma najmniejszych szans na to, by udało się określić kształt świata GTA 6.

Czytaj też: Dying Light 2 Bloody Ties opóźnione. Czy przetrwa starcie z God of War Ragnarok?

Wystarczy się jednak przenieść w czasie i sprawdzić, czy kiedyś już taka sytuacja nie miała miejsca? A jak się okazuje – miała. Od czasu pierwszego zwiastuna GTA 5, gracze starali się odtworzyć mapę gry przed jej premierą, czy oficjalną demonstracją. Efekt? Wiele wersji mapy, która początkowo zawierała kilka dróg czy lokacji, ostatecznie skończyła jako grafika przedstawiająca z niewyobrażalną dokładnością oryginalną mapę San Andreas z GTA 5. Zobaczcie sami!

GTA V Map (Sept 13th)
Mapa GTA 5 odtworzona na podstawie materiałów z gry

Czyli mamy pewność, że takie odtwarzanie mapy jest możliwe. Co zatem z tym GTA 6?

Mapa GTA 6 w produkcji

Na ten moment mapa przedstawiające prawdopodobny wygląd świata GTA 6 prezentuje się następująco. Spokojnie obejrzyjcie poniższą grafikę!

Mapa GTA 6

Jak widać, pierwsze kroki zostały już poczynione i powoli mapa GTA 6 się kształtuje. Przed graczami jeszcze masa pracy, a do tego wyczekiwanie na jakiekolwiek oficjalne materiały z gry. Nie tylko bez nich ciężko jest połączyć całość ostatniego wycieku w jedną grafikę, ale również problem stanowi prawo.

Czytaj też: Mamy szczegóły dotyczące Kiriko z Overwatch 2!

Może i z Internetu nie można usunąć czegoś, co raz się w nim opublikowało, ale za to można pozbyć się treści z najpopularniejszych witryn, dzięki czemu dostęp do plików będzie utrudniony dla większości osób. Rockstar cały czas sprząta po wycieku GTA 6 i autorzy mapy nowej gry studia muszą mieć się na baczności. Wszystko co przygotowują, tworzone jest za pomocą zdjęć prawdziwych miejsc czy rysunków w Paint, aby przypadkiem Rockstar nie mógł zażądać usunięcia ich pracy.