Reklama
aplikuj.pl

Mapy z Modern Warfare 2 w Call of Duty: Modern Warfare 2019

call of duty, modern warfare, activision

Nowe przecieki na temat serii Call of Duty. Co tym razem kombinuje Activision?

Activision ostatnio bardzo miesza przy marce Call of Duty i samymi Modern Warfare. W tych wszystkich oficjalnych informacjach i przeciekach można się już pogubić.

TheGamingRevolution, czyli użytkownik Twittera, którego przecieki już nie raz się potwierdziły, opublikował nowe wieści na temat planów Activision związanych z serią Call of Duty. Konkretnie mówimy o grach Modern Warfare.

Czytaj też: Horror FPS Quantum Error na PS5 w 60fps, a to tylko początek dobrych wieści

Co wiemy? Kilka lat temu otrzymaliśmy remake Call of Duty 4: Modern Warfare, a teraz nadciąga remake Call of Duty: Modern Warfare 2, który udostępni tylko kampanię. Przecieki zdradziły, że Modern Warfare 2 było gotowe już kilka lat temu, ale nie chciano, aby gra miała premierę wraz z Black Ops 4 bez trybu dla pojedynczego gracza. Acti bało się reakcji graczy na „odcinanie kuponów”.

Okazuje się jednak, że plan Activision wygląda aktualnie tak – Call of Duty: Modern Warfare z 2019 roku otrzyma 60 map z oryginalnej trylogii i tym samym gra stanie się tym czym nie miała, czyli składanką „the best of…”. OK, co jeszcze? Istnieje podobno wciąż szansa, aby moduł trybu sieciowego Modern Warfare 2 (remake) został jednak wydany w późniejszym czasie. Można się pogubić.

Czytaj też: Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News