Maraton Marvela dla prawdziwych twardzieli

Maraton Marvela dla prawdziwych twardzieli

Polskie kina organizują ponad sześciogodzinne seanse, na których będziemy mogli zobaczyć Infinity War i Endgame. Jednak AMC Theaters postanowiło, że nie będą ograniczać się do kilku filmów z MCU. Organizują więc maraton Marvela dla prawdziwych twardzieli, który potrwa ponad 59 godzin!

Czytaj też: Można już kupić bilety na Avengers: Endgame

Maraton Marvela organizowany przez AMC Theaters obejmie wszystkie 22 filmu wchodzące w skład MCU. Od Iron Mana z 2008 roku po Kapitan Marvel z zeszłego miesiąca. Według udostępnionych informacji całość potrwa 59 godzin i 7 minut. Maraton rozpocznie się we wtorek, 23 kwietnia i potrwa do czwartku. Zakończy się, oczywiście, pokazem Endgame, który rozpocznie się o 17:00. Oznacza to, że najwytrwalsi obejrzą go godzinę wcześniej niż reszta.

Śmiałkowie, którzy chcą spędzić parę dni w kinie mają do wyboru tylko trzy miasta: Nowy Jork, Chicago i San Francisco. Wszyscy uczestnicy otrzymają ekskluzywne przedmioty kolekcjonerskie, a także zobaczą niepublikowane dotąd materiały związane z filmami Marvela.

Niestety, żadne polskie kino nie zdecydowało się wziąć przykładu z AMC Theathers. Ciekawe, ile osób będzie w stanie przeżyć taki maraton Marvela i na koniec zapamiętać coś z projekcji Endgame.

Czytaj też: Zobaczcie nowy spot Avengers: Endgame

Źródło: cbr.com