Reklama
aplikuj.pl

Zobaczcie nowy spot Avengers: Endgame

Zobaczcie trzeci zwiastun Avengers: Endgame

Do premiery Avengers 4 zostały 23 dni. Odliczanie trwa, a żeby umilić oczekiwanie i podsycić emocje Marvel wypuścił właśnie nowy spot Avengers: Endgame. Jednak najważniejszym powodem wypuszczenia trailera jest rozpoczęta dziś sprzedaż biletów na seans.

Czytaj też: Przepiękny hołd fana dla Stana Lee

Trwające minutę wideo zawiera sporo nowych treści. Oczywiście, jak już wcześniej widzieliśmy, nasi bohaterowie starają się odwrócić skutki działań Thanosa. Widzimy bohaterów na pokładzie statku Strażników Galaktyki. Prawdopodobnie lecą w kosmos, by odnaleźć planetę, na której ukrywa się Szalony Tytan i stoczyć z nim ostateczną bitwę. Mamy również długo oczekiwane spotkanie Steve’a Rogersa i Tony’ego Starka. Najważniejszym elementem jest jednak Thanos, który ponownie wdział zbroję i przeniósł się za pomocą Kamienia Przestrzeni w miejsce, w którym prawdopodobnie są też nasi superbohaterowie. Nie wiadomo, gdzie dojdzie do konfrontacji, ale możemy przypuszczać, że będzie to jakaś zniszczona planeta, choć nie możemy wykluczyć, że do walki dojdzie na Ziemi.

Zobaczcie sami nowy spot Avengers: Endgame

Pamiętajmy jednak, że zwiastuny miały pokazywać materiał z początkowych 20 minut filmu. Troszkę ciężko w to uwierzyć, zwarzywszy jak wiele  różnych scen nam pokazano. Jednak wiemy również, że Marvel na pewno trochę przekłamał w trailerach i pokazał rzeczy, których finalnie w filmie nie będzie. Mimo wszystko trzeci zwiastun Avengers: Endgame jest naprawdę ekscytujący i sprawia, że jeszcze bardziej nie możemy doczekać się premiery.

Avengers: Endgame zadebiutuje w polskich kinach 25 kwietnia.

Czytaj też: Czy Marvel znów wprowadza fanów w błąd?

Źródło: comicbookmovie.com