Reklama
aplikuj.pl

Marcowe nowości w GeForce Now. Kolejne 7 gier i miesięczna subskrypcja RTX 3080

Marcowe nowości w GeForce Now,

NVIDIA rozwija swoją usługę streamowania gier na praktycznie dowolne urządzenie każdego miesiąca, a w rzeczywistości tak naprawdę jeszcze częściej. Tym razem przypadające na marzec nowości w GeForce Now obejmują zarówno kolejne gry, jak i nową subskrypcję.

Marcowe nowości w GeForce Now

Zacznijmy właśnie od nowej formy sięgania z GeForce Now, które oczywiście ciągle jest dostępne w formie darmowej, ale z wieloma ograniczeniami. Zainteresowani regularnym korzystaniem z tej usługi powinni zainteresować się płatną subskrypcją, którą niedawno uzupełniła oferta GeForce NOW RTX 3080 w ramach miesięcznego abonamentu w wysokości 99 zł.

Czytaj też: Różnica wydajności między SteamOS a Windowsem na Steam Decku

W przypadku sześciomiesięcznego abonamentu subskrybenci planu Founders mogą liczyć na 10% zniżki i jeden miesiąc gratis. Zachowują też możliwość powrotu do dotychczasowej subskrypcji w ramach przywileju „Founders for Life”. Pod względem możliwości GeForce Now RTX 3080 zapewnia strumieniowanie w jakości 120 FPS, bardzo niskie opóźnienia, ośmiogodzinne sesje oraz wsparcie ray tracingu oraz techniki NVIDIA DLSS w obsługiwanych grach.

W tym tygodniu biblioteka gier rozszerzyła się z kolei o następujące tytuły, które oczywiście musicie zakupić w własnym zakresie na odpowiedniej platformie.