Reklama
aplikuj.pl

Co robić podczas kwarantanny? Można inscenizować kultowe piosenki z musicali!

Kwarantanna co robić, piosenki z musicali, Piękna i Bestia parodia, Mary Neely utwory

Każdy z kwarantanną radzi sobie inaczej, jedni kończą Netflixa, inni czytają setny raz tą samą książkę lub tak jak ja po raz kolejny grają w Skyrima. Aktorka Mary Neely postanowiła ten czas spożytkować bardziej kreatywnie i zajęła się inscenizowaniem kultowych piosenek z filmów i musicali Zobaczcie!

Czytaj też: Kolejne zmiany w kalendarzu Marvela. Spider-Man 3 zamiast Doktora Strange’a 2

Pandemia koronawirusa działa na nas bardzo stresująco, więc robimy różne rzeczy by te napięcie rozładować. Niektórzy sadzą na balkonie kwiatki, grają w gry, czytają, ćwiczą albo tak jak Mary Neely wykonują popularne musicalowe utwory. Najnowsza jest piosenka z Pięknej i Bestii, ale w swoim repertuarze Neely ma też takie musicale jak Sweeney Todd, Sklepik z horrorami, Wicked, West Side Story czy Nędzników!  Jej inscenizacje są świetne, a dziewczyna nie idzie na łatwiznę!

 Trzeba przyznać, że synchronizacja warg z podkładanym tekstem wychodzi jej naprawdę świetnie, ale największe wrażenie robi bogata kolekcja kostiumów i peruk. Zobaczcie kilka jej nagrań, choć zdecydowanie polecamy śledzić Mary Neely na Twitterze, bo nowe utwory pojawiają się dość często. Ciekawe tylko, co myślą sąsiedzi widząc ją biegającą w tych strojach po ogrodzie?

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News