WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Tej maseczki z LEDami każdy będzie Wam zazdrościł

Nikt nie powiedział, że maseczki wyjdą z naszego życia tak szybko, jak się w nim pojawiły. Nic więc dziwnego, że niektórzy chcą ten fakt wykorzystać, jak np. JabberMask.

Niezależny twórca gier (stworzył m.in. Closure, Bombernauts) zawitał na Kickstartera ze swoimi maseczkami JabberMask, które są wyposażone w diody LED i to dzięki nim ułatwią Wam interakcję z innymi w miejscach publicznych.

Siatka LEDów z przodu maski współpracuje jednocześnie z systemem wykrywania głosu, dzięki któremu pokazuje światu, że mówimy coś spod kawałka materiału albo nawet się uśmiechamy.

Tyle przynajmniej w podstawowej wersji maseczki na baterie AAAA, której droższe warianty pozwalają nawet wyświetlać emoji, czy proste słowa („nie”, „ok”).

Czytaj też: W tych grach RTX 3080 zapewni płynną rozgrywkę w 4K

Maska ​​JabberMask, której kluczowym elementem jest nastawka na tył głowy, wygląda na kreatywny sposób na obejście niektórych barier komunikacyjnych w świecie COVID-19, a ta przyjemność będzie kosztować Was 29 dolców za wersję Lite, 49$ za Deluxe i 69$ za Pro. Plan przewiduje wysyłkę w maju 2021 roku… więc może jest sens poczekać?

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News