Reklama
aplikuj.pl

Maserati Levante 2021 wyszpiegowane, ale gdzie te zmiany?

Maserati Levante 2021, nowe Maserati Levante, Levante 2021, Maserati Levante, zdjęcia Levante 2021

Właśnie w tym roku model Maserati Levante kończy cztery lata na rynku, a więc to dobry model na odświeżenie tego SUVa. Stąd coraz liczniejsze prototypy na drogach.

Niestety, a może i stety, Levante 2021 w prototypowych wydaniach nie występuje w tradycyjnym, solidnym kamuflażu na nadwoziu. Jak wskazują zdjęcia opublikowane przez Waltera Vayra na Facebooku, testy dwóch prototypów pokazują nam praktycznie całe nadwozie z jedynie lekkimi „maskowaniami”.

Tak więc na przedniej konsoli nie ma żadnych widocznych aktualizacji, ale te nie ominą najpewniej tylnych świateł, które zostały zamaskowane. Jednak to tak naprawdę tyle, co widać na zdjęciach, więc to sugeruje, że Maserati skupi się na wnętrzu, które oficjalnie zobaczymy już w drugiej połowie bieżącego roku (via Motor1).

Czytaj też: Porównanie akumulatorów Modelu Y i Modelu 3 Tesli

Widoczna kabina na zdjęciach wskazuje, że Levante w 2021 doczeka się zaktualizowanego systemu infotainment, czy większej ilości cyfrowych dodatków na desce rozdzielczej. W przeszłości z kolei zauważono Levante w wydaniu Trofeo z nowym 4-litrowym silnikiem V8 pod maską, który wytwarza 590 koni mechanicznych.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News