Reklama

Maska z ledami w kolekcjonerce Watch Dogs Legion

Maska z ledami w kolekcjonerce Watch Dogs Legion
Maska z ledami w kolekcjonerce Watch Dogs Legion

Umówmy się, że z edycjami sprzedażowymi Cyberpunka 2077 żaden wydawca nawet nie nawiąże walki, gdzie ta standardowa dorównuje często nawet biednym kolekcjonerkom i tak też jest zdecydowanie z Watch Dogs Legion. Jednak edycja kolekcjonerska tej gry od Ubisoftu może Was zainteresować. 

Czytaj też: Wydania Cyberpunk 2077 – oficjalna cena i zawartość

Dziś Ubisoft ogłosił cztery edycje, w których będzie sprzedawana gra Watch Dogs Legion i po rzuceniu na nią okiem zachwytu niestety nie przeżyjemy. W standardowa edycja za standardowe 59,99 złotych oferuje (tylko w preorderze) jakiś złoty syf skiny w grze:

Złota edycja Watch Dogs Legion już za 99,99$ oferuje to samo, co ta standardowa ale gwarantuje nam, że dostaniemy grę 3 dni wcześniej przed premierą i to z przepustką season pass.

Idziemy coraz wyżej, więc i wyciągamy z kieszeni więcej. Za 119,99$ zgarniemy Ultimate Edition Watch Dogs Legion, który do zestawu poprzedniczki dorzuca paczkę Ultimate Pack z 4-tygodniowym statusem VIPa (szybsze zdobywanie XPa i pieniędzy w grze) oraz zestawem trzech skinów.

Całość dopina kolekcjonerka za 189,99$ z steelbookiem, plakatem, trzema naklejkami oraz dodatkami z wersji Ultimate Edition. Tutaj gwarantujemy jednak sobie dodatkowo pełnowymiarową maskę z koroną z LEDami, którą zasilają dwie baterie AA (w zestawie).

Czytaj też: Nie tylko teaser, czyli nowe informacje o serialu Wiedźmin

Źródło: PCGamer, Ubisoft