Wydania Cyberpunk 2077 – oficjalna cena i zawartość

Polacy mają taniej!

Wydania Cyberpunk 2077
Wydania Cyberpunk 2077

Poznaliśmy już datę premiery Cyberpunk 2077 i mieliśmy przyjemność odświeżać najnowszy (moim zdaniem fenomenalny) zwiastun kilka razy, ale wystarczy, że zwrócimy swój wzrok na Steam i oficjalny sklep CD Projekt Red, aby podejrzeć wszystkie wydania gry. Wszystkie z nich są już dostępne w przedsprzedaży i pamiętajcie – kupując na GOGu i bezpośrednio w sklepie gwarantujecie naszemu rodzimemu oczku w głowie możliwie najwyższy przychód.

Czytaj też: Data premiery Cyberpunk 2077 z E3!

Jeśli chcecie obejrzeć je na własną rękę, to znajdziecie je tutaj. Wystarczy tylko wybrać sklep i platformę, aby przenieść się do oficjalnego sklepu, w którym to znajdziemy edycję kolekcjonerską i standardową. Ich zawartość pokrywa się z naszymi wcześniejszymi przeciekami, więc odsyłam Was tutaj i tu, ale tak naprawdę wystarczy, że rzucicie okiem na poniższe grafiki:

Nie sposób nie zauważyć też ciekawej ceny – niezmiennie 749,99 złotych za Cyberpunk 2077 w wersji kolekcjonerskiej, ale już 199,99 złotych lub 269,99 złotych, jeśli idzie o wydanie standardowe. Taniej mają PCciarze, ale wiecie co? To tylko wierzchołek góry lodowej, bo CD Projekt Red przygotował dla Polaków znacznie niższą wycenę. Widać to zwłaszcza na Steam, gdzie my zapłacimy wspomniane 199,99 zł, ale inni już 59,99 dolców lub euro. 

Czytaj też: Małe gry od EA mają podbić Wasze serca

Źródło: CD Projekt Red