Polskie wydanie Masters of Doom z datą premiery! Quake, Doom, Wolfenstein w jednej książce

masters of doom, david kushner

Wydawnictwo Open Beta poinformowało o rozpoczęciu zamówień przedpremierowych na polskie wydanie książki Masters of Doom.

Wydawnictwo Open Beta założone przez Marcina Kosmana po wydaniu książki „Nie tylko wiedźmin: historia polskich gier komputerowych” oraz „222 polskie gry, które warto znać”, tym razem powraca z przetłumaczonym dziełem Davida Kushnera. Masters of Doom będą po polsku!

Czytaj też: Czy DualSense działa na Steam? Tak jakby
Czytaj też: Mod do Skyrima wprowadza lepszych mężczyzn w krainie
Czytaj też: Call of Duty Black Ops Cold War w 120 fps na PS5 tylko jeśli zmienicie jedną rzecz

Masters of Doom – John Carmack oraz John Romero

„Masters of Doom. O dwóch takich, co stworzyli imperium i zmienili popkulturę” to opowieść z pierwszej ręki o losach Lennona i McCartneya branży gier wideo: Johna Carmacka i Johna Romero. Wspólnie zbudowali imperium, rozdawali karty w wielomiliardowym przemyśle i budzili kontrowersje w całym kraju. Żyli prawdziwie amerykańskim snem, uciekając z rozbitych domów, by wspólnie stworzyć najbardziej innowacyjne i święcące największe triumfy gry wideo w historii – Dooma i Quake’a – do czasu, aż te same gry podzieliły ich na dobre.

Czytaj też: Plemiona trafiły na… Steam. Tak, o „tej” grze mówię
Czytaj też: Trofea Cyberpunk 2077 dostępne. Wydają się… łatwe?
Czytaj też: The Nioh Collection na PS5. Ten remaster działa nawet w 120 fps!

Polskie wydanie

Rodzime wydanie książki już teraz można zamówić. „Masters of Doom” standardowo mają kosztować 49,99 zł. Jeśli jednak zdecydujecie sie na zamówienie przedpremierowe to zapłacicie 10 złotych mniej – 39,99 zł. Jest również dostępna alternatywna wersja okładki. Premiera polskiego wydania książki wyznaczona została na 8 grudnia 2020.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News