Reklama
aplikuj.pl

Mazda6, CX-5 i CX-7 w wyjątkowej wersji Carbon

Mazda CX-5 nowej generacji

Mazda CX-5, CX-9 i Mazda6 2021 będą dostępne w pakiecie Carbon Edition, ale marka poza kilkoma szczegółami jeszcze nie ujawniła wszystkich szczegółów oraz ceny, czekając do momentu premiery.

Wszystkie modele Carbon Edition mają nadwozie w kolorze Polymetal Grey z czarnymi akcentami i jeżdżą na felgach z ciemnym wykończeniem. Kabina ma czerwoną skórzaną tapicerkę z równie czarnymi przeszyciami i akcentami wokół wnętrza. Podgrzewane przednie siedzenia są w standardzie, jak również zestaw funkcji wspomagania kierowcy.

Firma stara się zachować świeżość swojej oferty w walce o lepsze dochody, wprowadzając właśnie modele pokroju Carbon Edition, czy dbając o odświeżenia.

Przykładem tego jest również Mazda3 2021, gdzie w grę wchodzi 2,5-litrowy czterocylindrowy turbodoładowany silnik o mocy 250 KM oraz 2,0-litrowy czterocylindrowy wolnossący o mocy 155 KM.

Czytaj też: Możecie kupić starego Mercedesa S600 Michaela Jordana

Warto przypomnieć, że nowa generacja Mazdy6 pojawi się podobno pod koniec 2022 roku. Sedan miałby się bardzo różnić od obecnego poprzez przyjęcie układu napędu na tylne koła. Moc ma czerpać z nowego sześciocylindrowego silnika rzędowego, który może generować około 350 KM.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News