Reklama

McLaren 650S w Czarnobylskim wydaniu

McLaren 650S, McLaren, 650S, czarnobyl 650S

Ile motywów, tyle pomysłów na wykończenie supersamochodów, ale coś wątpię, czy ktokolwiek z Was oczekiwał postapokaliptycznego McLarena 650S.

Niestety niewiele wiemy na temat tego, co w tym egzemplarzu zostało zmienione i równie niewiele informacji znajdziemy na jego temat. Dlatego najprawdopodobniej ten McLaren 650S doczekał się tylko zmiany wyglądu. Jak świetnej?

To, oceńcie proszę sami:

Strzelamy, że ten McLaren 650S nie doczekał się zmian w układzie napędowym, więc rzućmy okiem na to, co oferuje już po wyjechaniu z fabryki. To tak naprawdę supersamochód klasy średniej produkowany przez brytyjską markę McLaren w latach 2014 – 2017.

Nadwozie samochodu, podobnie jak w przypadku McLarena 12C, jest wykonane z kompozytów włókien węglowych. Jego napędzeniem zajmuje się silnik McLaren M838T o pojemności 3,8 litra, który zapewnia moc 650 KM i moment obrotowy na poziomie 680 Nm.

Te wartości są przekazywane na tylne koła za pośrednictwem siedmiostopniowej dwusprzęgłowej skrzyni biegów. Prędkość maksymalna samochodu wynosi 333 km/h, a jego przyspieszenie od zera do setki km/h już 3 sekundy.