Reklama
aplikuj.pl

Mercedes-AMG CLA 35 i 45 z nowymi aerodynamicznymi dodatkami

CLA 35, CLA 45, Mercedes pakiet Aero, CLA pakiet aero 2020

Mercedes w dążeniu do dalszego wyciskania wszystkiego co najlepsze z modelu CLA 35 i CLA 45 w wydaniu AMG stworzył dla nich nowy pakiet aerodynamiczny.

Tę pracę producent podjął po to, aby zwiększyć siłę docisku modeli CLA. Jednak pomimo wzrostu wydajności, nowe dodatki aerodynamiczne stanowią uzupełnienie i tak ostrej już estetyki Mercedesa. Pakiet zapewnia nowy przedni rozdzielacz, dopracowane tylne otwory wentylacyjne i nowy tylny dyfuzor. Klienci mogą też zdecydować się na odpicowaną wersje tego pakietu, która dodaje tylne skrzydło.

Mercedes-AMG nie kwapi się do podawania solidnych liczb, które udowodniłyby nam to, w jakim stopniu aerodynamiczne dodatki wpłynęły zarówno na model CLA 35, jak i CLA 45. Jednak pod samym kątem wyglądu ulepszenia zdecydowanie pokazują klasę (via Motor1).

Czytaj też: Moc elektrycznego hipersamochodu Arcfox GT wgniata w fotel

Sam w sobie zestaw podkreśla już elegancki i podobny do coupe kształt AMG CLA i choć nie jest to pełny zestaw aerodynamiczny DTM, to spodziewamy się, że dodatki zdecydowanie zwiększają docisk na drodze. Cena? 1487$ za pakiet Aero i 2737 euro za pakiet Aero Plus, czyli z dodatkiem spojlera.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News