WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Deweloper CD Projekt red chciałby Meryl Streep w Cyberpunk 2077

Od kilku dni CD Projekt Red (dokładniej mówiąc, reprezentanci studia, którzy biorą udział w licznych wywiadach) coś tam wspomina o kolejnej gwieździe w grze Cyberpunk 2077. Chociaż trudno uwierzyć w to, że ktokolwiek przebije Keanu Reevesa przez całą otoczkę, która mu towarzyszyła, to im więcej części naszej popkultury w grze, tym będzie raczej lepiej.

Czytaj też: Oficjalna książka Cyberpunk 2077 zadba o twoje zrozumienie świata

Tym razem to Mateusz Tomaszkiewicz, czyli pracujący nad Cyberpunkiem 2077 quest director, który okazał się pilnie strzeżoną skarbnicą wiedzy na temat gry, odpowiedział podczas jednej z rozmów na pytanie “Jaką inną gwiazdę chciałby zobaczyć w grze”. Odpowiedział:

O mój Boże, to jest trudne. Ach, jest tak wielu wspaniałych aktorów, których uwielbiam… na przykład, uwielbiam Meryl Streep. Uwielbiam film Diabeł ubiera się u Prady i byłoby wspaniale mieć ją jako jedną z postaci w grze.

Według niego Streep mogłaby odegrać rolę

[…] jednej z wielkich postaci korporacyjnych w grze. Mogę to sobie wyobrazić. 

Oczywiście to nie oznacza, że aktorka Meryl Streep trafi do Cyberpunka 2077. To jedynie marzenia jednego z najważniejszych pracowników, którzy dbają o jakość finalnego produktu. Trzeba jednak przyznać, że po Keanu Reevesie zdecydowanie do “jednej z najbardziej wyczekiwanej grze w historii” trafi jeszcze inna gwiazda. Jeśli wierzyć plotkom, to nawet sama Lady Gaga.

Czytaj też: Deweloper teasuje kolejną gwiazdę w Cyberpunk 2077

Źródło: PCGamer