WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Metallica, multiplayer, Modern Warfare – genialny zwiastun Call of Duty

Metallica, multiplayer, Modern Warfare – genialny zwiastun Call of Duty

O co chodzi z Metallica, multiplayer, Modern Warfare? Obejrzycie najnowszy zwiastun Call of Duty i będziecie doskonale rozumieć.

Dobra, gracze są dziwni. Z jednej strony wielu mówi, żeby firmy wprowadziły coś nowego. Żeby skończyło się wydawanie gier co roku i firmy dostały jeszcze więcej czasu na stworzenie swoich gier (w przypadku CoDa deweloperzy mają 2-3 lata i tak). Że stare mechaniki już się nudzą. A potem wychodzi nowe Call of Duty, Assassin’s Creed czy FIFA i wiele osób ładuje w nie setki godzin.

Czytaj też: Nowe samochody w Gran Turismo Sport – czym pojeździmy?

No, ale jak tu nie jarać się grą, jeśli jest ona rebootem jednej z najlepszych odsłon? A do tego ma TAKI zwiastun?

Nowe Call of Duty pozwoli nam bawić się w kilku nowych trybach gry. Autorzy eksperymentują z pojedynkami 2 na 2, 6 na 6, 10 na 10 i 20 na 20. Mapy nie będą mogły być małe! Infinity Ward zamierza również wprowadzić do gry nowy tryb zabawy o nazwie Ground War. W nim zmierzy się za to setka graczy. Wszystkie mapy w grze będą miały alternatywną wersję, dzięki, której zagramy w nocy.

Zanim jednak nastąpi premiera 25 października, otrzymamy beta testy. Najpierw ekskluzywnie zagrają gracze PlayStation 4, a następnie wszyscy razem. I mówiąc „razem” mam na myśli PC, PlayStation 4 i Xboksa One. Call of Duty Modern Warfare powinno od początku wspierać crossplay. Kiedy będzie beta?

Ekskluzywna beta PlayStation 4

  • 12-13.09 (Early Access)
  • 14-16.09 (Open Beta)

Beta dla wszystkich platform

  • 19-20.09 (Early Access dla PC i Xbox One, otwarta beta dla PS4)
  • 21-23.09 (otwarta beta dla PC, Xbox One oraz PS4)

Czytaj też: Karmienie piersią na Twitchu – kontrowersje po decyzji platformy

Źródło: wccftech.com