W ostatnich tygodniach najważniejszym newsem na temat Metro Exodus był ten, który powiadamiał nas o wcześniejszej premierze. Jednak przedpremierowych materiałów z gry nigdy za wiele, więc tym razem rzućmy okiem na garść nowych screenshotów.

Te skupiają się głównie na postaciach NPC, jakie będzie nam dane spotkać w swojej przygodzie. Mowa dokładnie o Stephanie specjaliście specjalizującym się w ciężkich broniach, medyku Kazakhstani i byłym strażniku ambasady USA:

Nie zabrakło też spojrzenia na zmutowaną faunę, która tym razem szczerzy do nas kły u ogromnego niedźwiedzia, wywołującego gęsią skórkę oraz zmutowanego pajęczaka, który przędzie swoją zabójczą nić w podziemiu:

Może i nie są to najbardziej informacyjne screenshoty, jakie było nam do tej pory oglądać, ale to dobrze, że 4A Games i Deep Silver nadal trzymają uwagę graczy na swoim projekcie. Choć niespecjalnie przepadam za „wschodnioeuropejską wizją postapokaliptycznego świata”, skłaniając się raczej w stronę tego Falloutowego, to po obejrzeniu zwiastuna wiem, że dam szansę Metro Exodus. A to nastąpi już 15 lutego 2019 roku, więc następne tygodnie są wręcz idealne, aby sięgnąć ponownie po prozę Dmitrija Głuchowskiego.

Czytaj też: Autor Metro 2033 nazywa Sapkowskiego „niewdzięcznym palantem”

Źródło: Wccftech

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej