WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Microsoft Office 365 zaoferuje nam darmowe materiały wideo

Microsoft Office 365 zaoferuje nam darmowe materiały wideo

Podczas tworzenia dokumentów w Microsoft Office 365 posiadając subskrypcję mamy możliwość skorzystania z ogromnej ilości darmowych obrazów znajdujących się w bazie. Teraz dojdą do nich także materiały wideo.

Microsoft Office 365 – darmowe obrazy, naklejki, ikony i filmiki

Szeroka baza darmowych materiałów graficznych, która znajdziemy w Office 365 znacznie ułatwia nam tworzenie ciekawych wizualnie dokumentów. Idealnie sprawdzają się w prezentacjach, czy po prostu w jakichś pracach, które mają oprócz treści również „dobrze wyglądać”. teraz w bazie oprócz ilustracji, grafik czy naklejek znajdziemy również materiały wideo.

Żeby je znaleźć wystarczy wejść w opcję „Wstawianie”, potem wybieramy zakładkę „Wideo” i następnie przechodzimy do biblioteki plików wideo. Jeszcze nie wiadomo jak dokładnie będzie się ona nazywać, ale zapewne skoro mamy „Bank obrazów” to powinniśmy spodziewać się czegoś podobnego. Wstawianie zaś przebiega dokładnie tak samo jak w przypadku obrazów. Znajdzie się tam również wyszukiwarka, dzięki której w łatwy sposób znajdziemy odpowiedni materiał wideo.

Czytaj też: Huawei zmierzy Ci temperaturę
Czytaj też: Platforma Nauki – pierwsze polskie naukowe VOD
Czytaj też: Fleets na Twitterze – zamiast 24h są widoczne dużo dłużej

Obecnie z nowej funkcji korzystają już użytkownicy programu Insider, potem ma trafić ona do wersji na komputery Mac i do sieciowego Office 365. Jeśli jednak używacie Office 2016 lub wersji 2019 to mamy dla Was smutną wiadomość, ta opcja nie będzie dla Was dostępna. Dostaną ją jedynie subskrybenci pakietu.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News