WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Microsoft zaprezentował słuchawki Surface

Microsoft zapowiedział właśnie nowe urządzenia z serii Surface. Jednakże zostaliśmy zaskoczeni całkowicie nowym produktem – słuchawkami.

W szczególności firma jest dumna ze swoich możliwości redukcji szumów. Słuchawki posiadają cztery aktywne mikrofony z redukcją szumów oraz jest dostępne pokrętło z możliwością wyboru jednego z aż 13 poziomów intensywności. W największy ustawieniu słuchawki mogą tłumić dźwięk nawet do 40 dBA. Dzięki temu można wybrać poziom redukcji idealnie pasujący do aktualnego otoczenia. Słuchawki posiadają też wbudowaną Coratnę oraz dotykowo można sterować odtwarzaniem. Są one w stanie wytrzymać do 15 godzin przy włączonym Bluetooth i redukcji szumów. Posiadają port USB-C do ładowania oraz 3,5 mm złącze, które da radę w przypadku wyładowywania się baterii.

Microsoft nie ogłosił jeszcze, kiedy słuchawki Surface trafią do sprzedaży. Jednakże poznaliśmy ich ceną – 349 dolarów, czyli około 1300 zł. Cena jest naprawdę duża, ale jeśli możliwości słuchawek potwierdzą się w testach to będą one tego warte.

Xiaomi Ninebot Electric Gokart trafił własnie do sprzedaży

Źródło: https://thenextweb.com