WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Międzynarodowy plakat z Avengers: Endgame ujawnia spoiler?

Międzynarodowy plakat z Avengers: Endgame ujawnia spoiler?

Doszukiwaliśmy się już spoilerów ukrytych w zwiastunach i wywiadach z aktorami. Pojawia się na ich temat wiele spekulacji i teorii. Jednak wydaje się, że międzynarodowy plakat z Avengers: Endgame również zawiera pewną podpowiedź. Zobaczcie sami.

Czytaj też: Serial Supernatural zakończy się wraz z 15. sezonem

Chiński plakat pojawił się online i fani od razu zauważyli, że jest na nim coś nie tak. Grafika przedstawia naszych ocalałych bohaterów na kosmicznym tle. Oprócz oryginalnej załogi Avenger widzimy Nebulę, Kapitan Marvel, War Machine’a, Rocketa, Ant-Mana i Okoye. W tle widoczny jest Thanos, a także statek Strażników Galaktyki. Jest jednak coś jeszcze. Tuż obok Bannera znajduje się zbroja Hulkbuster.

 Międzynarodowy plakat z Avengers: Endgame ujawnia spoiler?

Czyżby międzynarodowy plakat z Avengers: Endgame dawał nam do zrozumienia, że Bruce już nie będzie jej potrzebował? Pamiętamy, że w Infinity War, po tym jak Thanos pobił Hulka, ten nie chciał już ponownie ‘wyjść”. Banner wdział wówczas zbroję Hulkbuster. Według teorii zobaczymy w Endgame idealne połączenie Bannera z jego alter ego, czyli Profesora Hulka. Wówczas zbroja Starka nie będzie mu już potrzebna. Czy to właśnie sugeruje nam plakat? A może to właśnie Tony użyje jej do jakichś celów, np. do podróży w czasie, lub do Wymiaru Kwantowego? Widzimy, że sama zbroja jest odnowiona. Możliwe jednak, że pojawia się obok postaci Bannera tylko po to, by dać nam do zrozumienia, że będzie on używał jej nadal.

Cóż, przekonamy się o tym podczas premiery Avengers: Endgame 25 kwietnia.

Czytaj też: Zwiastun 3. sezonu Stranger Things

Źródło: comicbookmovie.com