Serial Supernatural jest najdłuższym serialem stacji CW. Jednocześnie jest również jednym z najdłużej produkowanych i emitowanych seriali z gatunku fantasy/horror. Jednak nic nie trwa wiecznie i nawet bracia Winchester kiedyś muszą odejść na emeryturę.

Czytaj też: To nie Kapitan Marvel uratuje wszystkich w Endgame

W 2005 roku wyemitowano pierwszy odcinek, od tamtego czasu powstało ich przeszło 300. Aktualnie emitowany jest 14. sezon serii. Bracia Winchester na przestrzeni lat ratowali świat tyle razy, że ciężko to zliczyć. Umierali, powstawali z martwych, bywali w piekle. Mimo, że w pewnym momencie serial Supernatural osiągnął wyżyny absurdu nadal ma ogromną rzeszę fanów. I, co trzeba uczciwie przyznać, nie bez powodu. Jednak wszystko ma swój koniec.

Gwiazdy SupernaturalJensen Ackles (Dean Winchester), Jared Padalecki (Sam Winchester) i Misha Collins (Castiel) poinformowali o rychłym końcu serii. Na swoich Twitterach Padelecki i Collins opublikowali wideo, na którym wszyscy trzej mówią o zakończeniu. Dziękują za niesamowite chwile i obiecują, że zadbają o to, by Supernatural dostało taki finał, na jaki zasługuje.

Serial Supernatural zakończy się wraz z 15.sezonem w 2020 roku i będzie liczył 20 odcinków. Cała seria ma finalnie liczyć aż 327 epizodów. Tym samym będzie to najdłużej emitowany serial w tym gatunku w historii amerykańskiej telewizji.

Czytaj też: Znamy oficjalny tytuł filmu Terminator 6

Źródło: cbr.com

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!