Reklama
aplikuj.pl

Miesiąc pokazu PlayStation 5 potwierdzony przez pewne źródło

ps5, playstation 5, sony

Kiedy zobaczymy PlayStation 5? Kolejna osoba potwierdza zmianę planów Sony.

Kiedy będzie ten pokaz PlayStation 5? Sony wciąż czeka i czeka ze zdradzeniem konsoli i gier na nową generację. Z drugiej strony – czy firma musi się śpieszyć? Gracze zwracają uwagę, że włodarze Sony mogli wczoraj podczas pokazu gier na Xbox Series X spokojnie leżeć i przeciągając się z nudów zastanawiać, czy już opublikować nowy zwiastun Ghost of Tsushima, który znowu będzie cieszył się ogromnym zainteresowaniem czy może wrzucić do sieci jakiś obrazek z The Last of Us Part 2?

Odkładając żarty na bok – kiedy? Jakiś czas temu Jeffrey Grubb z GamesBeat zdradził, że pokaz PlayStation 5 miał odbyć się w tym miesiącu, ale przez COVID-19 Sony postanowiło przenieść kolejne ujawnienie PS5 na jeszcze dalszy okres. Grubb wskazywał na czerwiec.

Czytaj też: Gameplay Assassin’s Creed Valhalla w fragmentach

Teraz swoje informacje na temat PlayStation 5 przekazał Jason Schreier z Bloomberg News, który ma bardzo dobre kontakty z deweloperami i producentami konsol. Jego zdaniem – rzeczywiście pokaz PS5 miał odbyć się w maju. Również potwierdza on, że opóźnienie wynika z koronawirusa i firma postanowiła przeskoczyć na czerwiec.

Co zobaczymy na kolejnym pokazie PlayStation 5? Tutaj nic na ten temat nie wiadomo. Sam obstawiam jednak, że zobaczymy kształt konsoli oraz przynajmniej krótką zajawkę choć jednej gry.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News