WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Miesiąc wydania The Last of Us Part II wygadany przez aktorkę grającą Ellie

Miesiąc wydania The Last of Us Part II to dalej sfera domysłów. Mamy jednak konkretne potwierdzenie pewnego miesiąca.

The Last of Us Part II zeszło na razie na dalszy plan. Sony zakończyło promowanie ekskluzywnego Days Gone i Blood & Truth i teraz zaczyna powoli szykować się do promocji następnej gry. Pozostałe produkcje od PlayStation zapowiadają się rewelacyjnie i w sumie nie ma różnicy, którą dostaniemy najpierw. Wiemy już, że pierwszą gra, która rozpocznie “zamknięcie” rozdziału pt. PlayStation 4 będzie Death Stranding.

Czytaj też: Wsparcie Dying Light 2 w obliczu nowej generacji konsol

Produkcja Kojimy zadebiutuje jeszcze w 2019 roku, ale kilka miesięcy później wyjdzie chyba najbardziej wyczekiwana gra generacji. The Last od Us Part II w końcu będzie miało swoją premierę i wiele źródeł wskazywało na to, że gra wyjdzie w lutym 2020 roku. Teraz mamy kolejne potwierdzenie. Wygadała się aktorka wcielająca w Ellie.

Materiał wideo powinien uruchomić się Wam w odpowiednim momencie, ale jeśli nie, to przewińcie do 1:07:21. Ashley Johnson zapytana o datę wydania The Last of Us Part II, po chwili zastanowienia zaczyna mówić, że wydaje jej się, że gra “wyjdzie w lu…” i przerywa, słuchając dalszej części pytania.

Istnieje też inny powód tego, skąd aktorka wzięła ten “luty”. Być może sama nie jest świadoma tego, kiedy gra będzie miała premierę i przerwała swoją wypowiedź, która również była oparta o zasłyszane plotki. Z drugiej strony, jej chwilowe zmieszanie może jednak wskazywać, że w ostatniej chwili połapała się, co robi i zdążyła ugryźć się w język.

Czytaj też: Kampania Call of Duty: Modern Warfare sprawi, że zapłaczecie

Źródło: wccftech.com