Reklama
aplikuj.pl

Mighty Doom to słodka, mobilna gra o brutalnej marce

mighty doom

Bethesda oraz Alpha Dog Games zaprezentowali Mighty Doom. Ta strzelanka z widokiem z góry i Mini Slayerem w roli głównej ukaże się w przyszłym miesiącu w wybranych krajach.

Malutki Mighty Doom

Gra Mighty DOOM została stworzona przez Alpha Dog Games. Jej akcja rozgrywa się w animowanym świecie DOOM, a jej głównym bohaterem jest Mini Slayer – urocza plastikowa zabawka kolekcjonerska, która ożyła za sprawą wyładowania energii argentu. Niestety zabawkowe wersje najpodlejszych demonów piekła zepsuły zabawę i porwały króliczkę Mini Slayera!

Czytaj też: Wyciekła mapa z Battlefield 2042, a EA nie nadąża jej usuwać

Nie dajcie się zwieść rozmiarowi Mini Slayera: nic go nie powstrzyma przed wyrwaniem Daisy ze szponów zła. Przejmijcie kontrolę nad własnym, modyfikowalnym Mini Slayerem i przedzierajcie się przez hordy miniaturowych demonów w uroczej, intensywnej strzelance z widokiem z góry.

Rozgrywka w Mighty Doom

Mając do dyspozycji sterowanie jednym tylko przyciskiem, nie musicie już poświęcać siły ofensywnej kosztem mobilności. Strzelajcie i przedzierajcie się przez hordy najpaskudniejszych demonów piekła, w tym jednookie, latające cacodemony i brutalne cyberantropokuby. Unikajcie ataków, likwidujcie wrogów dramatycznymi zabójstwami chwały i mierzcie się z potężnymi bossami takimi jak łowca zagłady w dynamicznej, łatwej do opanowania i przyjemnej walce na arenie.

Czytaj też: Świat Redfall jak Fallout 76, ale w pozytywnym sensie!

Im dalej zabrniecie na poziomach Mighty DOOM, tym bardziej zajadłe staną się piekielne armie… co oznacza, że przyda się większa i bardziej przyjazna broń. Ulepszajcie wyposażenie, odblokowujcie legendarną broń i wybierajcie potężne umiejętności w bitwie, by przemienić swojego Mini Slayera w doskonałą maszynę do zabijania demonów.

Gra Mighty DOOM ukaże się w wybranych krajach 21 marca, lecz możecie w nią zagrać, gdy tylko stanie się dostępna, dokonując już dziś rejestracji wstępnej tutaj.

Każdy, kto zagra w Mighty DOOM w okresie od premiery 21 marca do 20 kwietnia 2023 r., otrzyma również w podziękowaniu Pakiet Mini Slayera. Zawartość Pakietu Mini Slayera:

  • Ciężkie działo barona piekieł (skórka broni)
  • Wyrzutnia rakiet cacodemona (skórka broni)
  • 3 klucze wyposażenia
  • 1 klucz broni
  • 80 kryształów