Reklama
aplikuj.pl

Świat Redfall jak Fallout 76, ale w pozytywnym sensie!

fallout 76

Deweloperzy Redfall przygotowali nowy materiał wideo, który pozwala nam przyjrzeć się lokacjom czekającym na odkrycie w grze. To wszystko przypomina mi Fallout 76!

Redfall ze światem do eksploracji

Wyspa Redfall była niegdyś przyjemna, słoneczna, a nawet urocza, ale sprawy przybrały zły obrót. Miasto opanowane przez krwiożercze wampiry, które pogrążyły je w ciemności za pomocą zaćmienia słońca, zamieniło się w krwawą łaźnię. Wampiry odepchnęły morze od lądu i uniemożliwiły wydostanie się z wyspy. Gdy miasto pogrąża się w chaosie, mieszkańcy Redfall (ci, którym udało się przeżyć) nie mają innego wyboru – muszą stawić czoła wampirzemu zagrożeniu.

Czytaj też: Steve Jobs i Wozniak odnalezieni w Spider-Man na PS4!

Redfall pojawi się na Xbox Series X|S i PC już 2 maja 2023 r. Grę można zamówić w przedsprzedaży lub w dniu premiery bawić się z niej dzięki Xbox Game Pass.

Nie mogę się doczekać zwiedzania Redfall

Deweloperzy chwalą się, że:

Redfall oferuje zachwycający i upiorny otwarty świat oraz poruszającą historię opowiadaną za pomocą elementów otoczenia, z czego słynie studio Arkane. Chroń pozostałych przy życiu mieszkańców wyspy, odbijając ją stopniowo z wampirzych szponów. Odkrywaj psychodeliczne przestrzenie parapsychiczne łamiące prawa fizyki. Staw czoła wampirom, kultystom i najemnikom lub przyglądaj się, jak skaczą sobie do gardeł.

Czytaj też: W Diablo 4 zagramy już w marcu

Całość przypomina mi Fallout 76, ale w pozytywnym sensie! Coś, co zdecydowanie udało się w ostatniej produkcji Bethesdy, to świat, który zwiedzaliśmy. W tamtej produkcji zwykłe opuszczenie swojej bazy, aby wyruszyć w świat było przygodą samą w sobie. Na każdym kroku natrafialiśmy na intrygujące lokacje, które zawsze skrywały coś ciekawego lub trafialiśmy do pięknych (jak na możliwości starego silnika) krajobrazów. W Fallout 76 zwykła chęć zobaczenia lasu mogła zaprowadzić nas do tajemniczego domku, który skrywał windę do podziemi. Gdy patrzę na nowy zwiastun Redfall, a szczególnie szóstą sekundę materiału wideo, czuję, że czeka nas identyczny, fantastyczny świat.