Reklama
aplikuj.pl

Uwolnijcie swojego Mini Slayera w Mighty Doom

mighty doom

Deweloperzy Mighty Doom przedstawili szczegóły rozgrywki swojej mobilnej produkcji. Czego się spodziewać po tym tytule?

Rejestracja do Mighty Doom otwarta

Uwolnij Mini Slayera i unicestwij urocze pomioty Piekła w grze Mighty DOOM, która ukaże się w wybranych krajach 21 marca (choć dalej nie wiadomo w jakich)! Rejestracja wstępna jest otwarta. Mighty DOOM to zręcznościowa strzelanka z widokiem z góry stworzona przez studio Alpha Dog Games, w której przejmiesz kontrolę nad własnym, modyfikowalnym Mini Slayerem i stoczysz bitwę z hordami Piekła, by ocalić swoją króliczkę Daisy!

Czytaj też: Ghostwire Tokyo z masą darmowej zawartości

Odwiedź uroczą alternatywną rzeczywistość inspirowaną kolekcjonerskimi zabawkami DOOM Eternal, w której staniesz się Mini Slayerem: rozkoszną, lecz potężną plastikową zabawką kolekcjonerską ożywioną energią argentu. Kiedy na imprezę wpraszają się demoniczne zabawki, pozostaje ci chronić swoją futrzastą przyjaciółkę Daisy (no i Ziemię) w stylu Mini Slayera, czyli poprzez dokonanie cukierkowej rzezi!

Jak grać w Mighty Doom?

Strzelaj i przedzieraj się przez hordy najpaskudniejszych demonów piekła – od jednookich, latających cacodemonów po zabójczych łowców zagłady. Dzięki intuicyjnemu schematowi sterowania opartemu na jednym przycisku nigdy nie musisz się zatrzymywać, by strzelać. Unikaj hord wrogów, rozprawiaj się z nimi przerysowanymi zabójstwami chwały i tocz legendarne walki z bossami – wszystko to za pomocą jednego, prostego sposobu sterowania. Czeka cię bitwa bez chwili wytchnienia – dzięki temu zasady Mighty DOOM są proste, lecz opanowanie ich do perfekcji wymaga smykałki.

Czytaj też: W Assassins Creed Red będzie więcej postaci!

W miarę pokonywania kolejnych etapów Mighty DOOM napotkasz coraz potężniejsze demony. Nie pozostawaj w tyle – zwiększ poziom swojego Mini Slayera i przemień go w gromiący demony żywioł, odblokowując ponad dziesięć kultowych broni serii DOOM, takich jak karabin plazmowy, wyrzutnia rakiet i superstrzelba. Tak, jest też i BFG-9000.

W miarę postępów zdobędziesz premie, nowe umiejętności, ulepszenia, a nawet szansę na łupy. Po każdej wygranej bitwie twój Mini Slayer stanie się silniejszy – do momentu, aż nie polegnie w walce. Na szczęście nic nie powstrzyma Mini Slayera na dobre! Użyj nagród, by stworzyć doskonałe wyposażenie, ulepsz broń i wróć do boju z jeszcze większą mocą.