Reklama
aplikuj.pl

Będą nowe misje fabularne w GTA Online!

gta online

Już wkrótce gracze GTA Online będą mogli sprawdzić kolejne misje fabularne. Rockstar zaprasza do dna psychodelicznej króliczej nory. Co przygotowano na 16 marca?

Finał GTA Online Los Santos Drug Wars

Saga GTA Online: Los Santos Drug Wars wkracza w ostatnią fazę pośród wybuchów, halucynacji, porwań i zemsty w Ostatniej dawce. Fooligani będą potrzebować waszej pomocy.

Czytaj też: Capcom doskonale rozumie japońską publikę Street Fighter 6

Sięgnijcie dna psychodelicznej króliczej nory w pięciu nowych misjach fabularnych, które pozwolą odkryć tajemnicę powiązań między rynkiem narkotykowym w Los Santos i przemysłem farmaceutycznym oraz zmierzyć się z dr. Isiahem Friedlanderem, który powraca, żeby siać chaos podczas obłędnego i zakręconego finału.

Los Santos Drug Wars: Ostatnia dawka od 16 marca będzie dostępna dla wszystkich graczy GTA Online na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One oraz PC.

Jeśli jeszcze nie zażyliście Pierwszej dawki, to spotkajcie się z „Nerwowym” Ronem Jakowskim oraz Fooliganami w hrabstwie Blaine. Wtedy będziecie mogli skorzystać z Freakshopu, zmienić Brickade’a 6×6 w porządną wytwórnię kwasu, zaznajomić się z barwnymi postaciami trupy oraz dokonać wielu podstępnych czynów i aktów sabotażu, których celem będzie zdominowanie rynku psychodelików w południowym San Andreas.